+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mandala Spa

Klíčová slova: hubnutí, celulitida, masáže, relexace, peeling těl

E-mail: info@mandalaspa.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2008

Popis: Nabízíme unikátní procedury z oblasti relaxace a hubnutí - masáže, koupele, zábaly, balíčky pro páry. V nabídce bahenní, rašelinové, čokoládové, medové, jogurtové a orientální procedury. Programy na rychlé hubnutí bez trápení a proti celulitidě.

Web: www.mandala-spa.cz

Další související informace

Strie

strie, celulitida – Strie představují jeden z nejčastějších kosmetických problémů žen. Vypadají nehezky a hyzdí postavu, neznamenají však zdravotní problém. Jsou to více či méně drobné jizvičky, které se objevují na povrchu pokožky, převážně v problémových oblastech těla. Jejich zabarvení se čas od času mění od jasně červené až po bílou barvu. Je těžké se jejich vzniku vyhnout, ale mnohem těžší je se jich zbavit. Není možné se jich sice zbavit úplně, ale dá se jim předcházet nebo je částečně eliminovat. Dobrá životospráva a správná péče o pokožku může vznik strií výrazně snížit i v rizikových obdobích (např. v těhotenství).

Celilitida

celulitida, celulitída – Celulitída – ako sa jej zbaviť? Celulitída je väčšinou žien vnímaná ako estetický problém a rady by sa ho zbavili za jednu noc. Lenže celulitída Vám nevznikla za pár dní, trvá to mesiace až roky.

Načítání trvalo 0.2503 sekund.