+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáž Jeseník

Klíčová slova: Masáže Jeseník, Masáže Česká Ves, Rekondiční masáž

E-mail: masaze-jesenik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2012

Popis: Nabízíme mnoho druhů masáží. Rekondiční masáže, sportovní masáže, reflexní masáže, indická masáž, havajská masáž lávovými kameny, anticelulitidní masáž, těhotenská masáž. Možnostu zakoupení permanentek a poukazů. Akce pro nové klienty. Slevy pro klienty VOZP.

Web: www.masaze-jesenik.cz









Další související informace

masáže Dačice

masáže Dačice, klasické, sportovní a rekondiční – masáže Dačice, masáže klasické, sportovní a rekondiční, balneo zábaly, formování postavy, anticelulitidní zábaly, medová detoxikační masáž, vše v Dačicích, Jitka Dvořáková, tel. 724 330 290, zavolejte kdykoliv a objednejte se na masáž

Sayuri masážní salon

sportovní masáže rekondiční masáže čínské tlakové – Nabízíme sportovní a rekondiční masáže, čínské tlakové masáže, antimigrénová masáž, baňkování, moxování, ušní svíce, infrasauna, bezbolestná liposukce, lávové kameny, terapie Biosynchron a Solaris.

Masáže Olomouc

Masáže Olomouc, Masáž lávovými kameny, Havajská ma – Jmenuji se Mgr. Jiřina Prchalová a nabízím Vám své služby v oblasti masáží, které poskytuji ve vlastním masérském salonu. Věřím, že Vám mé masáže přinesou jedinečný zážitek a tolik potřebnou regeneraci těla i duše.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.