+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáž tváre a celého tela

Klíčová slova: klasická,relaxačná,anti-stresová masáž

E-mail: objednavky@svetmasazi.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2011

Popis: Ponuka masáží: klasická, relaxačná, uvoľňujúca anti-stresová, vyhladenie vrások Galvanic Spa, športová, anticelulitídová, masáž tváre a dekoltu, čokoládová, medová, reflexná tela a chodidiel, manuálna lymfodrenáž, reflexná terapia chodidiel, odblokovanie krčenej chrbtice, PIR - mäkké techniky, teplý zábal.

Web: www.svetmasazi.sk/

Další související informace

Masáže - Václav Černý

masáže Hradec Králové, masáž Hradec Králové, masáž – Můžete plně vychutnat klasické švédské masáže. Jsou to masáže zad a šíje, dolních a horních končetin, ale také břicha a hrudníku. Všechny tyto masáže výrazně uleví od bolestí jak chronických, tak i akutních a projeví se po celém těle i duši. Příjemné prostředí v centru Hradce Králové.

Lymfodrenážní masáže

lymfodrenážní masáže, masáže hlavy, masáže, masáž – Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku, relaxace, zdraví, krása a aktivace energie v jednom ošetření. Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku patří mezi novodobý úkon v kosmetické praxi, je orientována na lymfatický systém, který stimuluje a tím zlepšuje tok lymfy.

adamite.cz

Erotická masáž je použití masážních technik pro er – Erotická masáž je použití masážních technik pro erotické účely. Na rozdíl od klasické masáže je zde hlavním cílem navodit pohlavní vzrušení. Tato masáž nejčastěji slouží jako předehra k samotnému pohlavnímu aktu.

Načítání trvalo 0.0732 sekund.