+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

masáže - Body Factory

Klíčová slova: celulitida, depilace

E-mail: jartym@seo-ppc.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme odstranění celulitidy, lymfodrenáže, masáže, vacupress, depilaci. Používáme jednoduchou a přitom velice účinnou metodu: princip diferencovaného ošetření celulitidy, která přináší viditelné a dlouhodobé výsledky.

Web: www.centrum-zdraviakrasy.cz

Další související informace

High Care Centrum

Celulitida, lymfodrenáž, vacupress – Moderní neinvazivní estetické centrum nabízí koncept celotělové péče o Vaši krásu: ošetření celulitidy, lymfodrenáže, péče o poprsí, péče o obličej, vacupress, masáže a depilace. Zaručujeme citlivý a individuální přístup.

Celulitida

celulitida, pomerančová kůra – Slovo celulitida pochází z francouzského cellulite, což je zvláštní hrudkovitý tuk, jenž se ukládá v podkoží žen. Podle statistik se jedná až o 90% ženské populace. Pro svůj typický vzhled celulitidu nazýváme pomerančovou kůží. Celulitida je velmi nepříjemná a v pokročilých stádiích také nevzhledná. Každý kdo celulitidou trpí, by se měl zamyslet nad tím, zda-li skutečně udělal vše pro její odstranění. A můžeme toho udělat mnoho.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0705 sekund.