+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže - Lenka Toplanská

Klíčová slova: masáže, Hradec Králové, HK, relaxace

E-mail: toplanskalenka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2010

Popis: Relaxační a terapeutické masáže - Hradec Králové. Nabízím relaxační a terapeutické masáže v příjemném prostředí studia GLAMOUR v Hradci Králové. Na každou z vybraných masáží nebo jejich kombinaci lze zakoupit dárkový poukaz. Objednávky on-line.

Web: www.toplenkamasaze.cz/

Další související informace

Oáza mimo čas

masáže,shiatsu,aroma,reflexní,kameny,Praha,masáž – Oáza mimo čas - centrum pro zastavení, regeneraci a nevšední den nabízí klasické masáže, shiatsu, masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, aromaterapii, speciality jako hara masáž, masáž drahými kameny, a další. Celostní, holistický přístup pro tělo, mysl, ducha i tok energií. Navštivte nás v Praze 8, Karlín.

Monáda masáže

masáže, regenerační mast, monáda – Masáže uzdraví tělo. K tomu Vám pomůže naše bylinná regenerační mast s magickou silou bylinek. Zabýváme se masážemi i výrobou a prodejem regeneračních bylinných mastí, které jsou určeny k odstranění potíží s pohybovým aparátem.

Salon Novodvorská

Kosmetické služby,masáže – Čištění pleti,peeling,masky podle druhu pleti,masáž obličeje a dekoltu,depilace teplým voskem,úprava a bervení obočí a řas,lepení řas(trsy)...masáž zad a šíje,medová detoxikační masáž,líčení

Načítání trvalo 0.2216 sekund.