+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže - Lenka Toplanská

Klíčová slova: masáže, Hradec Králové, HK, relaxace

E-mail: toplanskalenka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2010

Popis: Relaxační a terapeutické masáže - Hradec Králové. Nabízím relaxační a terapeutické masáže v příjemném prostředí studia GLAMOUR v Hradci Králové. Na každou z vybraných masáží nebo jejich kombinaci lze zakoupit dárkový poukaz. Objednávky on-line.

Web: www.toplenkamasaze.cz/

Další související informace

Dárkové poukazy TTR

Dárkové poukazy, relaxační zážitky, hubnutí,masáže – Dárkové poukazy vhodné jako luxusní dárek. Užijte si originální zážitek při relaxaci či masáži v příjemném prostředí. K výběru dárky k narozeninám, výročí, pro muže i ženu, babičku i maminku. V nabídce bahenní, rašelinové, čokoládové, medové, jogurtové a orientální masáže.

Rehabilitace, masáže Praha. Čokoládová masáž, lávovými kameny

masáže, relaxace, centrum, rehabilitační služby, P – Naše studio zdraví Ellen ( Praha ) nabízí komplexní rehabilitační služby, masáže, lymfatické drenáže, relaxaci a fyzioterapii pomocí rolletic, celulitida, kosmetický salón, pedikúra, manikúra, rehabilitace a anticelulitidní programy

Masáže jako benefit

masáže, benefit, náhradní plnění, zdraví – Dopřejte svým zaměstnancům relaxaci v podobě masáží jako benefitů, zbavte je bolesti nebo stresu a oni vám tuto investici do zdraví vrátí svým zvýšeným výkonem a loajalitou. Odebíráním našich služeb můžete navíc nahradit chybějící zdravotně postižené zaměstnance, tak proč nesplnit svůj povinný podíl zaměstnávání osob se zdravotním postižením účelně.

Načítání trvalo 0.2419 sekund.