+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže - Nuga Best

Klíčová slova: masáže

E-mail: marketing@nugabest-masaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2009

Popis: Nabízíme masáže a masážní salón. Provozujeme terapii pomocí polohovacího, masážního a relaxačního lehátka Nuga best. Masáže se doporučují při rekonvalescenci po těžkých nemocech, při chronických revmatických onemocněních, při hemiplegii a paraplegii,po obrně horních a dolních končetin, po některých úrazech, po operacích, popáleninách, při chronickém degenerativním onemocnění kloubů, šlach a povázek, vadné držení těla.

Web: www.nugabest-masaze.cz/

Další související informace

Solná jeskyně Havířov

solná jeskyně masáže vířivka fitness solárium – Relax body centrum v Havířově. Solná jeskyně, masáže, vířivka, fitness i solárium. Srdečně Vás zveme k návštěvě. Otevřeno denně od 8:00 do 20:00. Solná jeskyně je jednou z nejnovějších a zároveň nejoriginálnějších metod využití kamenné soli a soli z Mrtvého moře pro účely rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

lymfodrenáž

Kosmetika Praha, masáže Praha. – Kosmetický salon Praha. Masáže Praha, lymfodrenáž praha, ošetření celulitidy, kosmetika Dr.Hauschka. Masáže lávovými kameny, čokoládová masáž, medová masáž, aromaterapie a kavitace. Relaxace a dárkové poukazy Praha, depilace IPL.

masáže šumava

Masáže Šumava Jan Altman – Masáže Šumava Jan altman Nabídka masáží: - Sportovní a rekondiční masáže - Mobilizační techniky - Havajská masáž Lomi Lomi - Hot stones lávové kameny - Indická masáž hlavy Provozovna:Klostermannova 4 1.patro Sušice psč: 342 001 Nemáte čas se k nám dostavit? Tak právě pro Vás nabízíme objednání našich služeb přímo k Vám! Masáže zajistíme nejen u Vás doma ale také ve firmě či na různých společenských nebo sportovních akcích. Pro bližší informace nebo objednání můžete volat či psát : tel: 724 165 938 altmanjann@seznam.cz Provozní doba: úterý,středa,čtvrtek 9.00 - 20.00 sobota,neděle - dle domluvy

Načítání trvalo 1.1558 sekund.