+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže - Václav Černý

Klíčová slova: masáže Hradec Králové, masáž Hradec Králové, masáž

E-mail: vendamaser@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2008

Popis: Můžete plně vychutnat klasické švédské masáže. Jsou to masáže zad a šíje, dolních a horních končetin, ale také břicha a hrudníku. Všechny tyto masáže výrazně uleví od bolestí jak chronických, tak i akutních a projeví se po celém těle i duši. Příjemné prostředí v centru Hradce Králové.

Web: vacy.parcon.cz

Další související informace

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Tantrická masáž

tantrická, tantra, masáž, erotická, lingam, jóni – Tantrická masáž není erotická masáž. Erotiku můžeme vnímat jako činnosti a jevy související se sexuální aktivitou. Slovo tantra je definováno jako staroindické učení o vysvobození z pozemského bytí (za pomoci sexuální energie).

Načítání trvalo 0.0582 sekund.