+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže, Brno, Vojtek

Klíčová slova: masáže, reiki, reflexní terapie, brno, Vojtek

E-mail: mmasaze@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2009

Popis: Havajská, klasická a sportovní masáž, Reiki a reflexní terapie v centru Brna. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Další informace na webu http://mmasaze.xf.cz. Na vaši návštěvu se těší Miroslav Vojtek.

Web: mmasaze.xf.cz

Další související informace

Reiki masáže, léčení reik

masáže, reiki, léčení, KA studio, vesmírná energie – Reiki masáže, léčení reiki. Uzdravujeme pomocí masáží reiki. Uzdravujeme skrze končetiny, stačí jen chtít. Reiki je uzdravující vesmírná energie, která proudí do Vašeho těla skrze ruce prostředníka.

Jiřina Ina Šandová

salon,kosmetika,masáže,prachatice,masáže, – Jmenuji se Ina. Moje cesta k tomuto povolání nebyla přímočará. Vždy mě zajímal člověk jako celek, jeho bolesti i jeho starosti. Postupně jsem absolvovala různé kurzy. Mezi nimi kurz Rebalancingu, kterému jsem se věnovala ve dvouletém studiu. Tato metoda mě natolik oslovila, že jsem se rozhodla zabývat touto prací naplno a předat své zkušenosti a poznatky ostatním.

Kristall - centrum

výklad karet, wicca, konstelace, reiki, magie – terapeuti, lektoři (včetně zahraničních), věštci, semináře, výklady karet, šamanství, reiki, wicca, rodinné konstelace, potravinové doplňky pro zdraví a mnoho dalšího - vše na jednom místě, se zárukou kvality služeb.

Načítání trvalo 0.2349 sekund.