+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže, reflexní terapie

Klíčová slova: Masáže, reflexní terapie, bolesti zad a hlavy

E-mail: spph@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Dokáži dát do pořádku pohybové problémy, pokud tam není mechanická porucha. Účelem mé práce je především to, že musíme zjistit příčinu bolesti či problému, který se u dotyčného vyskytuje. Pak následnou komplexní léčbou tzn. doplnit prvky, vitamíny, úprava stravy, tinktury a terapií či masážemi působíme na daný problém.

Web: www.havlicek-masaze.cz

Další související informace

Relaxace, masáže

Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže, relaxace – Poskytujeme služby v oblasti masáže, rehabilitace a lymfodrenáže, čímž Vám dodáme energii a radost, poskytneme pocit uvolnění a úlevy. Naši fyzioterapeuti z Masáže Praha - rehabilitace - Esthesia s.r.o. se masážím věnují již přes dvacet let.

Salon Novodvorská

Kosmetické služby,masáže – Čištění pleti,peeling,masky podle druhu pleti,masáž obličeje a dekoltu,depilace teplým voskem,úprava a bervení obočí a řas,lepení řas(trsy)...masáž zad a šíje,medová detoxikační masáž,líčení

Masáže, Shiatsu

masáže – Nabízím vám možnost vybrat a užít si masáže v pohodlí Vašeho domova: v prostředí, které velmi dobře znát a kde se budete cítit uvolněně. Klasické a relaxační masáže či masáž Shiatsu poskytuji klientům z Jablonce nad Nisou, Liberce a okolí.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.