+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže, reflexní terapie

Klíčová slova: Masáže, reflexní terapie, bolesti zad a hlavy

E-mail: spph@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Dokáži dát do pořádku pohybové problémy, pokud tam není mechanická porucha. Účelem mé práce je především to, že musíme zjistit příčinu bolesti či problému, který se u dotyčného vyskytuje. Pak následnou komplexní léčbou tzn. doplnit prvky, vitamíny, úprava stravy, tinktury a terapií či masážemi působíme na daný problém.

Web: www.havlicek-masaze.cz

Další související informace

Monáda masáže

masáže, regenerační mast, monáda – Masáže uzdraví tělo. K tomu Vám pomůže naše bylinná regenerační mast s magickou silou bylinek. Zabýváme se masážemi i výrobou a prodejem regeneračních bylinných mastí, které jsou určeny k odstranění potíží s pohybovým aparátem.

Zdravotní masáže

masáže, baňkování, stres – Zdravotní masáže, baňkování, přístrojová lymfodrenáž. Vše za bezkonkurenční ceny! Jmenuji se Jan Mazanec a jsem zdravotní masér - akreditaitace je udělená Ministerstvem zdravotnictví. Dále jsem absolventem řady specializovaných kurzů, absolvovaných v masérské škole REFIT, vedené Stanislavem Hervertem, dlouholetým masérem našich předních sportovců a olympioniků.

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.