+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže a reiki Olomouc

Klíčová slova: masáže

E-mail: admin@masaze-olomouc.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Nabídka klasických a reiki masáží, reiki kurzů, automatické kresby a terapie Cesta. Nabízím řešení problémů na fyzické, energetické a emoční úrovni. Pomoc při řešení existenčních problémů a v podstatě při řešení jakýchkoliv životních situací hlavně z pohledu energií, emocí a psychologické stránky situace.

Web: www.masaze-olomouc.eu

Další související informace

Shiatsu Masáže Praha

shiatsu masáže Praha zdraví prevence centrum – Shiatsu Masáže Praha je centrum pro kvalitní japonské masáže shiatsu v Praze a okolí. Na stránkách centra najdete seznam shiatsu terapeutů a všechny potřebné informace o shiatsu. Shiatsu pro vás může být více než jenom velmi příjemná masáž - tato technika pomáhá ošetřovanému spojit se se sebou samým a vrátit se do vlastní rovnováhy a zdraví.

Thajské masáže Beroun

Thajské masáže Beroun – Uvolněte svou mysl a nechte své tělo hýčkat od šikovných rukou profesionálních masérů. Dopřejte si jedinečné Thajské masáže Beroun za bezkonkurenční ceny. Uvolněte svou mysl a nechte své tělo hýčkat od šikovných rukou profesionálních masérů. Dopřejte si jedinečné Thajské masáže Beroun za bezkonkurenční ceny.

Relax a zdraví

masáže Praha 2, thajské masáže, masáž Praha, relax – Zdraví je samozřejmě pro většinu lidí na předních pozicích a není nutné nijak zvýrazňovat tu skutečnost, že je zapotřebí ke zdravému duchu podnikat hned několik kroků. Zdraví je samozřejmě pro většinu lidí na předních pozicích a není nutné nijak zvýrazňovat tu skutečnost, že je zapotřebí ke zdravému duchu podnikat hned několik kroků.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.