+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže božské ruce Praha

Klíčová slova: masáže, Praha, božské, ruce, bolest, záda

E-mail: bozskeruce@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2009

Popis: Masérské, rekondiční a regenerační služby. Prostředí intimní masérny, profesionální služby, 6 min Tram č. 7 od Anděla. Nechte o sebe pečovat a zbavte se bolestí těla i ducha. Slevy pro firmy a studenty.

Web: masazepraha.net/

Další související informace

Masáže božské ruce Praha

masáže, Praha, bolest, záda, božské, ruce – Masérské, rekondiční a regenerační služby. Prostředí intimní masérny, profesionální služby, 6 min Tram č. 7 od Anděla. Nechte o sebe pečovat a zbavte se bolestí těla i mysli. Slevy pro firemy a studenty.

Reiki masáže, léčení reik

masáže, reiki, léčení, KA studio, vesmírná energie – Reiki masáže, léčení reiki. Uzdravujeme pomocí masáží reiki. Uzdravujeme skrze končetiny, stačí jen chtít. Reiki je uzdravující vesmírná energie, která proudí do Vašeho těla skrze ruce prostředníka.

TVÁ MASÁŽ

masáže, meridiánová masáž, bolest, uvolnění bolest – Věnuji se klasické regenerační, sportovní a Meridiánovou masáži. Absolvoval jsem kurz Klasické rekondiční a sportovní masáže akreditovaný Ministerstvem školství a tělovýchovy. Také provozuji e-shop, ve kterém prodávám kvalitní přírodní oleje.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.