+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Brno, Wellness

Klíčová slova: Masáže,Lymfodrenáž,Lymfatická masáž,Dornova metoda

E-mail: registrace@masaze-brno.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2008

Popis: Ruční masáže, přístrojové masáže a luxusní procedury - tři základní koncepce masérského studia Wellness 2000 Brno. Mezi nejoblíbenější procedury patří lymfatická masáž, dornova metoda, ale také např. čokoládové masáže a masáž masážním stolem Syogra.

Web: www.masaze-brno.cz

Další související informace

Masáže, reflexní terapie

Masáže, reflexní terapie, bolesti zad a hlavy – Dokáži dát do pořádku pohybové problémy, pokud tam není mechanická porucha. Účelem mé práce je především to, že musíme zjistit příčinu bolesti či problému, který se u dotyčného vyskytuje. Pak následnou komplexní léčbou tzn. doplnit prvky, vitamíny, úprava stravy, tinktury a terapií či masážemi působíme na daný problém.

Relaxační Masáže v Brně

masáže, brno, centrum, relaxační masáže – Relaxační a masážní studio v centru Brna nabízí příjemné prostředí, kde si báječně odpočinete a načerpáte nové síly. Masáže, které nabízíme patří mezi luxusní procedury např. čokoládová masáž a zábal, lávové kameny a velice oblíbený lifting obličeje. Provádíme také exotické masáže jako je hawaiska masáž '' Lomi Lomi'' a Indická másáž hlavy a šíje. Samozřejmě v naší nabídce je i klasická relaxační masáž, která nejvíce pomáhá při bolestivosti a ztuhlosti svaltva.

Masáže Vrchlabí Jankelová

masáže,Vrchlabí,zad,masáž,lymfodrenáž,relaxace – Náš masážní salon ve Vrchlabí Vám nabízí masáže pro potěchu těla i duše. Z nejoblíbenějších ošetření a masáží Vám můžeme doporučit masáže zad ve spojení s kraniosakrální osteopatií navozující hlubokou relaxaci, masáž zad, šíje a ramen, masáž horkými lávovými kameny, baňkovou terapii, manuální lymfodrenáž a další ošetření - podle vašich indiiduálních potřeb a přání. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Těším se na setkiání s Vámi, Dáša Jankelová

Načítání trvalo 0.1031 sekund.