+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Brno, Wellness

Klíčová slova: Masáže,Lymfodrenáž,Lymfatická masáž,Dornova metoda

E-mail: registrace@masaze-brno.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2008

Popis: Ruční masáže, přístrojové masáže a luxusní procedury - tři základní koncepce masérského studia Wellness 2000 Brno. Mezi nejoblíbenější procedury patří lymfatická masáž, dornova metoda, ale také např. čokoládové masáže a masáž masážním stolem Syogra.

Web: www.masaze-brno.cz

Další související informace

Masáže, zábaly, hubnutí

masáže, zábaly, hubnutí – Zabýváme se prováděním masáží pro uvolnění celého těla. Zaměřujeme se na klasické, rehabilitační, sportovní, lymfatické masáže. Dále se specializujeme na lávové kameny,čokoládové,bambusové aj. masáže a celou řadu SPA zábalů.

Masáže Vrchlabí Jankelová

masáže,Vrchlabí,zad,masáž,lymfodrenáž,relaxace – Náš masážní salon ve Vrchlabí Vám nabízí masáže pro potěchu těla i duše. Z nejoblíbenějších ošetření a masáží Vám můžeme doporučit masáže zad ve spojení s kraniosakrální osteopatií navozující hlubokou relaxaci, masáž zad, šíje a ramen, masáž horkými lávovými kameny, baňkovou terapii, manuální lymfodrenáž a další ošetření - podle vašich indiiduálních potřeb a přání. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Těším se na setkiání s Vámi, Dáša Jankelová

Načítání trvalo 0.0600 sekund.