+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Brno a okolí

Klíčová slova: masáž, masáže Brno, reflexní terapie, bowen, reiki

E-mail: info@masaze-madera.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2013

Popis: Nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít.

Web: www.masaze-madera.cz

Další související informace

Masáže, Brno, Vojtek

masáže, reiki, reflexní terapie, brno, Vojtek – Havajská, klasická a sportovní masáž, Reiki a reflexní terapie v centru Brna. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Další informace na webu http://mmasaze.xf.cz. Na vaši návštěvu se těší Miroslav Vojtek.

Reiki masáže, léčení reik

masáže, reiki, léčení, KA studio, vesmírná energie – Reiki masáže, léčení reiki. Uzdravujeme pomocí masáží reiki. Uzdravujeme skrze končetiny, stačí jen chtít. Reiki je uzdravující vesmírná energie, která proudí do Vašeho těla skrze ruce prostředníka.

Masáže,Tantra Havířov

masáž,masáž zad,tantra ,joni,lingam, masáž zadečku – Nabízím nejlevnější Tantrickou masáž v ČR!Masáž relaxační,olejovou.Masáže pomohou odplavit stres,jsou uklidňující pro mysl i vaše tělo! pomáhají na vaše unavené svaly po celodenní námaze,budete si cítit lépea získate zas pozitivní náladu!

Načítání trvalo 0.0608 sekund.