+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Ilona Salajová

Klíčová slova: Masáže, masérské, baňkování, lymfatická, lávové

E-mail: ilona.pv@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2011

Popis: Nabízím masérské, rekondiční a regenerační služby. Masáže klasické, sportovní, lymfatické, baňkování, masáže těhotných, masáže lávovými kameny a další masérské služby. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

Web: www.masaze-prostejov.cz

Další související informace

masáže, lávovými kameny

masáže, klasické, ruční lymfodrenáž, reflexní – klasický a relaxační masáže, lavové kameny, profesionální péče o tělo, tělové zábaly na hubnutí, peeling, aromateratie, aromatické zabaly, kosmetika, mořské řasy, kosmetický, pečující ritualy SOTHYS, SPA, universal contour wrap - salon na Praze 1, odbourávání, tuku, celulitida, celulitidy, ošetření

Masáže, reflexní terapie

Masáže, reflexní terapie, bolesti zad a hlavy – Dokáži dát do pořádku pohybové problémy, pokud tam není mechanická porucha. Účelem mé práce je především to, že musíme zjistit příčinu bolesti či problému, který se u dotyčného vyskytuje. Pak následnou komplexní léčbou tzn. doplnit prvky, vitamíny, úprava stravy, tinktury a terapií či masážemi působíme na daný problém.

Masáže, Shiatsu

masáže – Nabízím vám možnost vybrat a užít si masáže v pohodlí Vašeho domova: v prostředí, které velmi dobře znát a kde se budete cítit uvolněně. Klasické a relaxační masáže či masáž Shiatsu poskytuji klientům z Jablonce nad Nisou, Liberce a okolí.

Načítání trvalo 0.2919 sekund.