+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MASÁŽE OBLÁČKY

Klíčová slova: čokoládová masáž, medová masáž, rozmazlující masáž

E-mail: masaze-oblacky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: V příjemně útulné masérně nabízím masáže relaxační, rozmazlující, ozdravné, uvolňující i protahovací. Masáží odstraním bloky fyzické i psychické, zharmonizuji tělíčko i dušičku, doplním chybějící energii. Zakoupíte zde u krásné DÁRKOVÉ POUKÁZKY.

Web: www.masaze-oblacky.cz

Další související informace

Tantra masáže MK - Praha

tantra masáž, tantra masáže, tantrická masáž – Vyzkoušejte slast a něhu tantrické masáže v našem centru a nechte se hýčkat v rukou zkušených masérek, za zvuku příjemné hudby.Tantra masáž nabízí relaxaci těla i duše a především krásný zážitek. Nabízíme tantra masáže pro muže, ženy i páry,včetně výuky.

Thajské masáže Praha

Thajské masáž, Praha, dárkové poukazy, Shanti, mas – Thajské masáže od speciálně vyškolených terapeutek z Thajska s dlouholetými zkušenostmi. Thajská masáž zbavuje pocitů únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné.

Carolline Thai Spa

thajská masáž Praha, thai masáž, luxusní masáž – Carolline Thai Spa - luxusní thajské masáže v centru Prahy, masáže s lávovými kameny, antimigrenózní msáže, relaxační koupele, jaccuzi lázeň, včetně možnosti dárkových poukazů a masáží u Vás doma nebo na pracovišti.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.