+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Olomouc

Klíčová slova: Masáže Olomouc, Masáž lávovými kameny, Havajská ma

E-mail: objednavky@masaze-ol.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Jmenuji se Mgr. Jiřina Prchalová a nabízím Vám své služby v oblasti masáží, které poskytuji ve vlastním masérském salonu. Věřím, že Vám mé masáže přinesou jedinečný zážitek a tolik potřebnou regeneraci těla i duše.

Web: www.masaze-ol.cz

Další související informace

Masérské kurzy Aloha Spa

masérské kurzy, masáže, hot stones, havajská masáž – Provozujeme masérské kurzy, masáže, hot stones, havajská masáž, reflexní terapie, rekvalifikační masérský kurz. Internetový obchod s potřebami pro maséry.

Tantrická masáž Praha

tantrická masáž Praha, masáže Praha, smyslná masáž – Intimní a smyslná tantrická masáž pro muže, ženy, páry a výuka tantra masáže. Darujte nezapomenutelný zážitek, který na Vás čeká v chrámu tantra masáže Lakshmi! Klidné a stylové prostředí pro dokonalou relaxaci těla a duše (Praha 5 - Košíře).

Masáž Jeseník

Masáže Jeseník, Masáže Česká Ves, Rekondiční masáž – Nabízíme mnoho druhů masáží. Rekondiční masáže, sportovní masáže, reflexní masáže, indická masáž, havajská masáž lávovými kameny, anticelulitidní masáž, těhotenská masáž. Možnostu zakoupení permanentek a poukazů. Akce pro nové klienty. Slevy pro klienty VOZP.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.