+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Paradise Ostrava

Klíčová slova: Masáže Paradise Ostrava, baňkovani, lymfatické

E-mail: anaitat@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2009

Popis: Masáže Paradise Ostrava najdete přímo v centru OV směr od MC Donalds k hotelu Imperiál, po ulici 28.října, cca 50 m od hotelu v prvním patře růžové budovy nad UniCredit bankou. Vchod najdete mezi prodejnou T-Mobile a prodejnou cukrovinek. Provádíme zdravotní a sportovní masáž, lymfatické masáže, medové masáže, čokoládové masáže, masáž horkými lávovými kameny, baňkování.

Web: www.masaze-paradise.cz

Další související informace

Zdravotní masáže

masáže, baňkování, stres – Zdravotní masáže, baňkování, přístrojová lymfodrenáž. Vše za bezkonkurenční ceny! Jmenuji se Jan Mazanec a jsem zdravotní masér - akreditaitace je udělená Ministerstvem zdravotnictví. Dále jsem absolventem řady specializovaných kurzů, absolvovaných v masérské škole REFIT, vedené Stanislavem Hervertem, dlouholetým masérem našich předních sportovců a olympioniků.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Iva Šolcová

zdravotní, klasické, reflexní, lymfatické, masáže – Poskytuji masáže a masérské služby v kosmetickém salonu Jitka v centru města Liberec. Klasické, sportovní, relaxační, zdravotní, lymfatické a další masáže. Po předchozí telefonické dohodě Vám v Liberci a jeho okolí ráda poskytnu masáž přímo u Vás doma.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.