+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Phoenix Brno

Klíčová slova: masáž zad, masáž šíje, masáž Brno, masáže v Brně

E-mail: info@masaze-phoenix.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2013

Popis: V centru Brna nabízíme různé druhy masáží. Vybrat si můžete masáž klasickou rekondiční a sportovní, indickou masáž hlavy a šíje, Bali (celotělová olejová masáž) nebo baňkování. Více informací naleznete na webových stránkách.

Web: www.masaze-phoenix.cz

Další související informace

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.2103 sekund.