+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Phoenix Brno

Klíčová slova: masáž zad, masáž šíje, masáž Brno, masáže v Brně

E-mail: info@masaze-phoenix.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2013

Popis: V centru Brna nabízíme různé druhy masáží. Vybrat si můžete masáž klasickou rekondiční a sportovní, indickou masáž hlavy a šíje, Bali (celotělová olejová masáž) nebo baňkování. Více informací naleznete na webových stránkách.

Web: www.masaze-phoenix.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.