+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Prague

Klíčová slova: masáže, výklad karet

E-mail: info@masazeprague.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2014

Popis: Jsme menší masérské studio na Vinohradech a nabízíme až 20 druhů masáží, například relaxační, čokoládovou, medovou, tantrickou, havajskou, dále kurzy reiki, kurzy masáží, astrologické rozbory, výklad karet atd.

Web: www.masazeprague.cz

Další související informace

Masérské kurzy Aloha Spa

masérské kurzy, masáže, hot stones, havajská masáž – Provozujeme masérské kurzy, masáže, hot stones, havajská masáž, reflexní terapie, rekvalifikační masérský kurz. Internetový obchod s potřebami pro maséry.

Štúdio - masážny salón

Masáže, relax, oxygenoterapia, rašelinové zábaly, – Ponuka masérskych a relaxačných služieb, oxygenoterapie, rašelinových zábalov, nuskin, aromaterapie a muzikoterapie. To všetko v príjemnom a tichom prostredí budovy Demosu v centre mesta Michalovce.Príjemný relax a uvoľnenie.

Kouzelné studio

masáže, reiki, kurzy, výklad karet, tarot, terapie – Nově otevřené Kouzelné studio vám nabízí nejrůznější služby pro potěchu ducha i těla. Dopřejte si masáž podle vašeho výběru nebo poznejte sebe sama na kurzu reiki či partnerské masáže. Dále poskytujeme rady ohledně vizáže, výklad karet apod. Neváhejte nás vyzkoušet!

Načítání trvalo 0.0852 sekund.