+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže pro zdraví

Klíčová slova: baňková masáž, baňkování, dárkový poukaz na masáž,

E-mail: masaze.JC@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2013

Popis: Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na masáž. Nabízím klasické masáže zad, masáž lávovými kameny, masáž pomocí baněk, masáže proti bolesti hlavy, reflexní masáž dolních končetin, reflexní masáže dolních končetin.

Web: www.zdravotni-masaze-jana.cz

Další související informace

Masáž Prostaty.cz

prostata, masáž, orgazmus – Vše o prostatě a másaži prostaty. Většina mužů, kteří masáž prostaty vyzkoušeli, prožili nejlepší orgasmus. Autorka (zdravotní sestra) vysvětluje krok za krokem, jak se provádí masáž prostaty. - Informace, návody a rady jak na to.

Fyzioterapie masáže

Fyzioterapie, Masáž, Rehabilitace, Relax, – Studio Fyzioterapie a masáže pro zdraví a relaxaci Vám nabízí širokou nabídku masáží a terapií. Pomůžeme Vám zbavit se bolesti pohybového aparátu, odstranit či redukovat celulitidu nebo zrelaxovat po těžkém dni.

Kouzelná tantrická masáž

Tantrická masáž, tantra, masáže – Tantrická masáž nazývaná jako kouzelná je technikou, při níž zažijete něco naprosto neopakovatelného. Tantra masáže prováděny specializovanými terapeuty v intimním prostředí planoucích svíček nebo dokonce zcela po tmě Vám přinesou nejen jedinečný erotický zážitek, ale především celistvé uvolnění energetických center těla. Kouzelná tantrická masáž má prokazatelný účinek na psychickou i fyzickou kondici a navíc se při speciálních tréningových programech můžete naučit kouzlit i Vy sami. Prožijte své tělo do poslední buňky či se s námi naučte tantra masáže pro svého partnera. Oslovte nás.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.