+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže šíje - informace

Klíčová slova: masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev

E-mail: team@sije.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Web: masaze.sije.cz/

Další související informace

Oáza mimo čas

masáže,shiatsu,aroma,reflexní,kameny,Praha,masáž – Oáza mimo čas - centrum pro zastavení, regeneraci a nevšední den nabízí klasické masáže, shiatsu, masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, aromaterapii, speciality jako hara masáž, masáž drahými kameny, a další. Celostní, holistický přístup pro tělo, mysl, ducha i tok energií. Navštivte nás v Praze 8, Karlín.

Tantra masáže Ostrava

tantra, masáže, ostrava – Tantra masáž je velmi intenzivní a smyslný druh masáže, který Vám může pomoci lépe pochopit své tělo a zažít dosud nepoznané pocity. Po masáži se budete cítit zcela uvolnění, plní energie, inspirace a síly do života, na druhou stranu budete i plni vzrušení. Zbavíte se všech negativních pocitů. Vaše tělo omládne a bude krásnějším.

Načítání trvalo 0.2381 sekund.