+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže šíje - informace

Klíčová slova: masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev

E-mail: team@sije.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Web: masaze.sije.cz/

Další související informace

Dámská a pánská manikúra

manikúra, pedikúra, masáže, modeláž, ruce, nehty – Manikúra je o kráse, o kosmetickém ošetření nehtů a rukou, kterým se těší jak ženy, tak i muži. Standardní manikúra obvykle zahrnuje ošetření, formování nehtů a aplikaci laků. Nabízím Vám i speciální manikúry, jako je francouzská nebo japonská (P-shine) manikúra. Mezi ošetření rukou obvykle patří parafínové lázně, masáže a používání ručních krémů.

Wellness-fitness

wellness, fitness, masáže, pohyb, aromaterapie – Tyto stránky jsou určeny všem zájemcům o zdravý životní styl. Najdete zde co je to stres a jak se mu bránit. Dále návody jak o sebe pečovat doma např. jak odbourávat stres pomocí relaxace, aromaterapie, spánku, zdravé výživy a pohybu. Zjistíte že nemusíte vydávat horentní částky za procedury, ale mnoho pro sebe můžete udělat sami.

Harmony center

masaz,lavove kameny,ajurveda, reflexologie,medova – Klasicke regeneracni masaze,masaz lavovymi kameny,medova detoxikacni masaz,reflexologie,ajurveda, havajska masaz v prijemnem prostredi s relaxacni hudbou, aroma olejicky a vonnymi esencemi, pri svickach,vyber masaze provadime dle potreb a prani klienta.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.