+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Soňa Nerudová

Klíčová slova: masáže Náchod, RUŠ, terapie, reiki, detoxikace

E-mail: nerudovasona@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Soňa Nerudová Náchod Služby masérské a terapeutické. Nabízím masáže klasické,sportovní,reflexní, kojenecké,estetické formování postavy, lymfodrenáž,masáž lávovými kameny,medová masáž. Tělové a ušní svíce, moxa. Terapie RUŠ, Reiki, Deeksha,regresní terapie.

Web: www.masazesona.cz

Další související informace

masáže Dačice

masáže Dačice, klasické, sportovní a rekondiční – masáže Dačice, masáže klasické, sportovní a rekondiční, balneo zábaly, formování postavy, anticelulitidní zábaly, medová detoxikační masáž, vše v Dačicích, Jitka Dvořáková, tel. 724 330 290, zavolejte kdykoliv a objednejte se na masáž

Masáže - Nuga Best

masáže – Nabízíme masáže a masážní salón. Provozujeme terapii pomocí polohovacího, masážního a relaxačního lehátka Nuga best. Masáže se doporučují při rekonvalescenci po těžkých nemocech, při chronických revmatických onemocněních, při hemiplegii a paraplegii,po obrně horních a dolních končetin, po některých úrazech, po operacích, popáleninách, při chronickém degenerativním onemocnění kloubů, šlach a povázek, vadné držení těla.

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.