+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Soňa Nerudová

Klíčová slova: masáže Náchod, RUŠ, terapie, reiki, detoxikace

E-mail: nerudovasona@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Soňa Nerudová Náchod Služby masérské a terapeutické. Nabízím masáže klasické,sportovní,reflexní, kojenecké,estetické formování postavy, lymfodrenáž,masáž lávovými kameny,medová masáž. Tělové a ušní svíce, moxa. Terapie RUŠ, Reiki, Deeksha,regresní terapie.

Web: www.masazesona.cz

Další související informace

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Reiki a masáže Kolín

masáže, reiki, Kolín, masér, masážní salón – BOLÍ VÁS ZÁDA? Každého z nás už někdy trápila bolavá záda. Příčin může být celá řada, mezi nejčastější však patří obezita, nedostatek pohybu a špatné držení těla. Jak předejít bolestem zad je tedy nasnadě - zlepšením životosprávy, pravidelným pohybem a nehrbením-se před počítačem. Možností je ale samozřejmě více - jednou z nich je i masáž zad. Co nabízí? Nejen účinnou prevenci, ale i úlevu ve chvíli, kdy už záda opravdu bolí. A také báječné uvolnění a relaxaci, zatímco necháváte masáž blahodárně působit na celý Váš organismus. KAM NA MASÁŽ Pokud jste z Kolína, nebo se v Kolíně právě nacházíte, máme pro Vás jeden tip, který rozhodně stojí za vyzkoušení - jsou to masérské služby Zuzany Vopěnkové, jejíž web najdete na adrese www.masaze-kolin.cz. PROČ PRÁVĚ K ZUZANĚ VOPĚNKOVÉ? Masérka Zuzana Vopěnková získala zkušenosti mimo jiné i v Guatemale, kde trávila měsíc v džungli a od místních šamanů se učila umění intuitivní masáže. Na aktivované pyramidě v Tikalu pak byla zasvěcena do Reiki 3. stupně. Nyní tak máte jedinečnou příležitost sami na vlastní kůži okusit harmonizační masáž těla, kombinovanou s relaxační a kódovou masáží, která uvolňuje energetické bloky a pomáhá při omezené pohyblivosti svalu. A CO DÁL? Kromě různých druhů masáže zad či masáží celého těla můžeme směle doporučit návštěvu Zuzany Vopěnkové i v případě bolestí, smutku či nedostatku životní energie. Přijďte a sami pocítíte ten rozdíl... Zuzana Vopěnková, www.masaze-kolin.cz

Michaela masáže

masáže Čáslav, masáže Kutná Hora – Relaxační, rekondiční a sportovní masáže. Hot stones - masáž lávovými kameny. Havajská masáž Lomi Lomi. Liftingová masáž obličeje. Dokonalý relax pro Vaše tělo a mysl. Příjemné prostředí a individuální přístup. Masíruji pondělí až pátek dle objednávek. Víkendy dle dohody Ráda se Vám přizpůsobím a určitě vybereme čas, který Vám bude vyhovovat Anticelulitidová masáž nohou. Indická masáž hlavy.

Načítání trvalo 3.1135 sekund.