+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

masáže Třinec

Klíčová slova: masáže Třinec, klasické masáže, lymfatické masáže,

E-mail: masaze-trinec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2012

Popis: Masér a masérka nabízejí v Třinci klasické, sportovní, lymfatické, relaxační, reflexní, ajurvédské masáže, baňkování, moxování, kinesiotaping a další druhy terapií určených pro péči o tělo. Velmi účinná je neuroterapie obličeje dle Lone Sorensen.

Web: www.masaze.trinec.cz

Další související informace

Masáže

masáže, masáž, masáže praha, masáže brno – Hledáte informace, kam na masáže? Potom se určitě zastavte na stránkách kamnamasaze.cz. Naleznete zde také popsány jednotlivé typy masáží a díky tomu si sami nejlépe vyberete, na jakou masáž si zajít. Masáže jsou skvělé pro relaxaci.

Masáže Cihelka na Praze 2

masáže, čokoládová masáž, relaxace, masaze – Relaxujte a nechte se hýčkat masážemi v centru Prahy za přijatelné ceny. Vyzkoušejte různé druhy masáží - lymfodrenáž, indická masáž hlavy, masáž lávovými kameny, relaxační a sportovní masáž, čokoládová masáž, masáž v solné jeskyni a další.

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajské masáže praha, masáž – Thajské masáže Praha - thajské masáže, sportovní a rekondiční masáže provádějí zkušené thajské terapeutky v luxusním masážním salonu v centru Prahy. Thajské masáže, medová masáž, čokoládová masáž, olejové masáže, ayuverdské masáže, masáž nohou, zad. Thajské masáže v centru Prahy, thajské, sportovní, relaxační a rekondiční masáže

Načítání trvalo 0.0680 sekund.