+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže v Praze

Klíčová slova: Masáže Praha, katalog masáží v Praze, masáž

E-mail: media@internetem.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2013

Popis: Chcete zjistit, jaké jsou možnosti masáží v Praze a nejbližším okolí? Díky naší pravidelně aktualizované mapě Prahy si pohodlně a rychle naleznete masáž, která vám bude vyhovovat nejvíce. K dispozici je mapa, ve které si jednoduše vyhledáte nejbližší masážní salón ve vašem okolí.

Web: www.masaze-v-praze.cz

Další související informace

Fyzioterapie masáže

Fyzioterapie, Masáž, Rehabilitace, Relax, – Studio Fyzioterapie a masáže pro zdraví a relaxaci Vám nabízí širokou nabídku masáží a terapií. Pomůžeme Vám zbavit se bolesti pohybového aparátu, odstranit či redukovat celulitidu nebo zrelaxovat po těžkém dni.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.2243 sekund.