+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní centrum Martínek

Klíčová slova: masaže, Praha, relaxace, zábaly, wellness

E-mail: info@masazni-centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Masážní salon David Martínek představuje harmonii, místo kde se uvolníte, načerpáte novou energii a kam se zajisté budete rádi vracet. Klidná lokalita na Praze 3, moderně vybavené prostory s důrazem na Vaše soukromí a samozřejmě špičkový personál s dlouholetou praxí.

Web: www.masazni-centrum.cz

Další související informace

Relaxace, masáže

Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže, relaxace – Poskytujeme služby v oblasti masáže, rehabilitace a lymfodrenáže, čímž Vám dodáme energii a radost, poskytneme pocit uvolnění a úlevy. Naši fyzioterapeuti z Masáže Praha - rehabilitace - Esthesia s.r.o. se masážím věnují již přes dvacet let.

Salon Novodvorská

Kosmetické služby,masáže – Čištění pleti,peeling,masky podle druhu pleti,masáž obličeje a dekoltu,depilace teplým voskem,úprava a bervení obočí a řas,lepení řas(trsy)...masáž zad a šíje,medová detoxikační masáž,líčení

Masáže Primulka

masáže, Hradec Králové, reiki – Chelčického 445 Hradec Králové 500 02 Poblíž vlakového a autobusového nádraží Poskytování klasických, relaxačních, čokoládových masáží. Provádíme taktéž masáže lávovými kameny, anticelulitidové, Dornovu metodu a Reiki.

Načítání trvalo 0.0759 sekund.