+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní lehátka Polster

Klíčová slova: masážní stůl,

E-mail: vyroba@polster.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2011

Popis: Od roku 1997 vyrábíme skládací a pevná masážní lehátka a další čalouněné a dřevěné výrobky. Naše masážní lehátka mají jako jediné v ČR Atest Státní zkušebny. Na skládací masážní lehátka, která vyrábíme v různých variantách, šijeme různé doplňky a tašky tak, aby se mohli přizpůsobit individuálním potřebám klientů. Od roku 2008 jsme náš sortiment rozšířili o sedací a relaxační vaky plněné polystyrénovými kuličkami.

Web: www.masazni-lehatka-polster.cz/

Další související informace

Židle a stoly

stoly, židle, stůl, židle, bytové doplňky, nerez, – Prodáváme italské stoly a židle designové i klasické a nerezové bytové doplňky, online shop. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku italských designových stolů a židlí. Dopřejte si kvalitní italský nábytek.

Kancelářské židle

Nábytek, archiv, židle, stůl, sedací, soupravy – V eshopu 3Dkancelar.cz nabízíme i celé kancelářské nábytkové sestavy v různém provedení. Kancelářské nábytkové sestavy se vyrábí z moderních a kvalitních materiálů, jež jsou zdravotně i ekologicky nezávadné. Záruka je 60 měsíců.

Zdravotnické lehátka, sto

vyšetřovací lehátko, operační stůl, gynekologické – Český výrobce na zdravotnické lehátka, stoly, křesla a židle. Gynekologické křeslo, vyšetřovací lehátko, instrumentační stolek, operační stůl, rentgenový stůl, rehabilitační a masážní lehátko. Pohodlí pacienta i lékaře je důležité.

Načítání trvalo 1.9463 sekund.