+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní lehátka Polster

Klíčová slova: masážní stůl,

E-mail: vyroba@polster.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2011

Popis: Od roku 1997 vyrábíme skládací a pevná masážní lehátka a další čalouněné a dřevěné výrobky. Naše masážní lehátka mají jako jediné v ČR Atest Státní zkušebny. Na skládací masážní lehátka, která vyrábíme v různých variantách, šijeme různé doplňky a tašky tak, aby se mohli přizpůsobit individuálním potřebám klientů. Od roku 2008 jsme náš sortiment rozšířili o sedací a relaxační vaky plněné polystyrénovými kuličkami.

Web: www.masazni-lehatka-polster.cz/

Další související informace

Nabytek-ratanovy.com

ratan, nábytek,dřevo,ratanové dřevo, židle, stůl, – Ratanový nábytek se v evropských zahradách zabydlel už v 16. století, kdy byl hitem hlavně v Anglii. Poslední módní vlna ho ale zavála i do interiérů, kde se skvěle vyjímá.Jeho obliba stále roste díky skvělé kombinovatelnosti s různým druhem nábytku, lehkosti, vzdušnosti a snadné údržbě.

Vizualizace staveb

3d, vizualizace, staveb, exteriéru, interiéru – Atelier Vizarch se specializuje na fotorealistické vizualizace staveb, interiér? i exteriér?, 3d modely libovolných objekt? (nap?. nábytku) a zákresy do fotografií. Architekt?m a developer?m nabízí možnosti individuálního provedení vizualizace dle specifických požadavk?.

Kancelářské židle

Nábytek, archiv, židle, stůl, sedací, soupravy – V eshopu 3Dkancelar.cz nabízíme i celé kancelářské nábytkové sestavy v různém provedení. Kancelářské nábytkové sestavy se vyrábí z moderních a kvalitních materiálů, jež jsou zdravotně i ekologicky nezávadné. Záruka je 60 měsíců.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.