+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní přístroje, zdraví

Klíčová slova: akupresura, magnetoterapie, matrace, deky, příbory

E-mail: webmaster@modom.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2008

Popis: Prodej exkluzivně dovážených akupresurních masážních pomůcek, luxusního gastrovybavení, praktických věci do domácností a příborů, pomůcek pro zdraví a pomůcek pro zdravý spánek (matrace, deky, prostěradla).

Web: www.modom.cz

Další související informace

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.2262 sekund.