+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní studio Ostrava

Klíčová slova: masáže, wellness, solárium, Ostrava, zdraví

E-mail: aknelicka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2008

Popis: Relaxační centrum Wellnessa Vám nabízí široké spektrum služeb, tradičních i netradičních, za příznivé ceny. Můžete si vybrat z mnoha typů masáží, koupelí či zábalů, samozřejmostí je i solárium a doplňkové služby. Naše služby Vám také nabízíme prostřednictvím balíčků.

Web: wellnessa.cz

Další související informace

Hubnutí můj cíl

Hubnutí, wellness, zdraví – Stránky o hubnutí. Společně se zaměříme na komplexní program redukce váhy. Používáme potravinové doplňky na přírodní bázi a bylinné preparáty. Součástí programu je odborné vedení a konzultace. Redukční program není pro klienta časově ani finančně náročný a nevyžaduje od něj odborné znalosti. S námi nejste na hubnutí sami. Po celou dobu Vás procesem hubnutí budeme provázet.

Zdravá výživa online

výživa, strava, zdraví, prevence, wellness – Zdravá výživa a strava mohou být zásadním aspektem při boji s civilizačními chorobami, jako je nadváha, cukrovka nebo vysoký cholesterol. Na invyziva.cz se můžete zapsat do online týdeníku o zdravé výživě.

isXperia-eu - energie

příležitost, e-shop, obchod, zdraví, wellness, – Ať už je Vaším cílem zlepšení zdraví, zvýšení fyzické zdatnosti, vyživení pleti nebo se stát finančně nezávislými, isXperia je tu pro Vás. isXperia dramaticky mění obory zdraví, wellness, kosmetiky, péče o zdraví a cestování, protože nabízí absolutně špičkové produkty a servis, které virtuálně nemají konkurenci v poměru cena a přínosy. Výživa je 100% přírodní, čistá výživa a organické složky, rychlejší a efektivnější využití, vhodná pro diabetiky Kosmetika revoluční řada pro ženy i muže založená na rostlinných výtažcích, vitamínech a antioxidantech Cestování garantovaně nejnižší ceny, vynikající vyhledávání a rezervační systém pro lety, plavby, hotely i auto půjčovny po celém světě.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.