+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masžní křesla

Klíčová slova: masáže,masážní křesla,sanyo,panasonic,nakasei,

E-mail: masaznikresla-az@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2012

Popis: Prodej masážních a relaxačních křesel pro komerční i domácí využití na MORAVĚ,ČESKU a SLOVENSKU. Zajíštujeme kompletní servis. Nabízíme křesla i na splátky.Navštivte naše křeslosalony v Praze,Brně,Bratislavě.ZDRAVÍ a KVALITA – nejlepší značka

Web: www.masaznikresla-az.cz

Další související informace

Masáže Wenzelová

masáže,masáže Praha,masáže Praha 4,Praha,šíje, – Poskytuji masaže,pedikůru,moxování již několik let.Masážemi a pedikůrou se klientům snažím přinést úlevu od bolesti, ale též relaxaci.Masáže poskytuji klasickéispecializované. Poskytuji masáže šíje,hrudníku,dolních a horních končetin,břicha,zad i celého těla.Mimo masáží poskytuji pedikůru a Kosmetiku. Provozovna je na Praze 4,Michnova 1621.

Ovulační test

ovulační test, plodné dny, menstruační cyklus, – Stránky o ovulačním testu, jeho použití a vyhodnocení výsledku testování. Informace o menstruačním cyklu, ovulaci a plodných dnech. Jak stanovit plodné dny pomocí ovulačního testu a rychleji otěhotnět.

Recens, s.r.o.

masáže,rehbilitace,cvičení,ortopedie,fyzioterapie – Nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Provádíme masáže, organizujeme rehabilitační cvičení pro děti i dospělé. Komplexní péče o pohybový aparát.

Načítání trvalo 0.0988 sekund.