+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medical Services

Klíčová slova: zdravotní edukace, event marketing, zdravotnictví

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Komplexní edukační servis ve zdravotnictví. Vzdělávací akce se zdravotnickou tématikou, publikace zdravotnických knih, event marketing, sponzoring a webové prezentace patří do našeho portfolia. Služby poskytujeme na klíč i na míru zákazníkovi.

Web: www.medical-services.cz

Další související informace

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.0854 sekund.