+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medicana lázeňské centrum

Klíčová slova: lupénka,atopický eksém,rybičky Garra Rufa

E-mail: medicana@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2009

Popis: Léčebná metoda Ichtioterapie je v České republice zatím neznámou, ale v Evropě s velkými úspěchy používanou. Rybičky nedokážou uplně vylečit lupénku a atopické ekzémy ale jsou schopné postižená místa dokonale uzdravit s výsledkem kdy má pacient na několik měsíců i let ( délka je vždy individuální ) čistou pokožku. Garra Rufa se živí odumřelou kůží pacientů zasaženou lupénkou . Za normálních podmínek se pokožka obměňuje za 30 dní, při těchto onemocněních se buňka kůže dostane po 3 dnech. Technika těchto rybiček je na bázi peelingu tzn. že odumřelou kůži požírají a následně vypouští z tlamičky významný enzym ditranol, kterého obsah dosud není znám a pokožku uklidňuje a zárověň ji hojí, ale novou zdravou kůži dokonale zacelí a svojí jedinečnou technikou obrousí. Tyto rybičky nemají zoubky proto je tato léčebná metoda velice zdárně s výbornými výsledky používána pro takřka bez omezení věkového průměru. Zejména je důležité použití této metody pro malé děti které trpí atopickými ekzémy od 3 měsíců. Dále umí dokonale odstranit plísně na nohou, manikůru, pedikůru, zarostlé nehty aj.

Web: www.medicana.cz

Další související informace

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

e-maser.cz

masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích – Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Přírodní produkty

hubnutí,klouby,žlučník,kojení,cukrovka,lupénka – Přirozené působení čisté přírody na Váš organismus . Zdraví není samozřejmostí. O zdraví je třeba pečovat. Účinná péče o vlastní zdraví znamená věnovat mu pozornost dříve, než nastanou zdravotní problémy. Vyzkoušejte jedinečné přírodní produkty, které jsou zcela bez chemických přídavků. Vhodné i pro děti a kojící maminky.

Načítání trvalo 0.0840 sekund.