+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medicana lázeňské centrum

Klíčová slova: lupénka,atopický eksém,rybičky Garra Rufa

E-mail: medicana@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2009

Popis: Léčebná metoda Ichtioterapie je v České republice zatím neznámou, ale v Evropě s velkými úspěchy používanou. Rybičky nedokážou uplně vylečit lupénku a atopické ekzémy ale jsou schopné postižená místa dokonale uzdravit s výsledkem kdy má pacient na několik měsíců i let ( délka je vždy individuální ) čistou pokožku. Garra Rufa se živí odumřelou kůží pacientů zasaženou lupénkou . Za normálních podmínek se pokožka obměňuje za 30 dní, při těchto onemocněních se buňka kůže dostane po 3 dnech. Technika těchto rybiček je na bázi peelingu tzn. že odumřelou kůži požírají a následně vypouští z tlamičky významný enzym ditranol, kterého obsah dosud není znám a pokožku uklidňuje a zárověň ji hojí, ale novou zdravou kůži dokonale zacelí a svojí jedinečnou technikou obrousí. Tyto rybičky nemají zoubky proto je tato léčebná metoda velice zdárně s výbornými výsledky používána pro takřka bez omezení věkového průměru. Zejména je důležité použití této metody pro malé děti které trpí atopickými ekzémy od 3 měsíců. Dále umí dokonale odstranit plísně na nohou, manikůru, pedikůru, zarostlé nehty aj.

Web: www.medicana.cz

Další související informace

Lupénka

lupénka,psoriáza,léčba,příznaky,diagnostika – Psoriáza se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění neinfekčního původu. Projevuje se chronickým zánětem pokožky, na níž se tvoří rudá mírně vystouplá ložiska s typickými šupinami, se sklonem k recidivě.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.2261 sekund.