+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medicínský bazar

Klíčová slova: zdravotnické zařízení,medicínský bazar, zdravotni

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Firma SoTrade s.r.o působí na Českém a Slovenském trhu od roku 2005. Původně se firma zabývala prodejem a servisem kardiologických přístrojů. Několik posledních let se firma specializuje na nákup a prodej použitých zdravotnických přístrojů zařízení a poskytování služeb spojených s tímto obchodem. V rámci našich služeb dále nabízíme opravy ultrazvukových sond, opravy ultrazvukových přístrojů a provádění BTK ultrazvukových přístrojů.

Web: www.medicinskybazar.cz

Další související informace

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.