+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Medicínský bazar

Klíčová slova: zdravotnické zařízení,medicínský bazar, zdravotni

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Firma SoTrade s.r.o působí na Českém a Slovenském trhu od roku 2005. Původně se firma zabývala prodejem a servisem kardiologických přístrojů. Několik posledních let se firma specializuje na nákup a prodej použitých zdravotnických přístrojů zařízení a poskytování služeb spojených s tímto obchodem. V rámci našich služeb dále nabízíme opravy ultrazvukových sond, opravy ultrazvukových přístrojů a provádění BTK ultrazvukových přístrojů.

Web: www.medicinskybazar.cz

Další související informace

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Zdravotní matrace

Matrace, zdravotní, dormeo, polštáře, rošty – Na webu KupMatraci.cz se dozvíte vše podstatné o nákupu matrací, jejich typech a cenových relacích. Mezi další užitečné sekce patří například tipy na vhodné matrace pro každého z Vás, doporučení výrobci a mnoho dalších zajímavostí.

Načítání trvalo 0.2301 sekund.