+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MedicoPrevent s.r.o.

Klíčová slova: medicoprevent, očkování, vakcíny, očkovací průkaz,

E-mail: info@medicoprevent.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: Centrum prevence infekčních chorob MedicoPrevent, očkování, vakcíny, očkovací průkaz, očkování na cesty očkování a vakcíny, Centrum prevence infekčních chorob MedicoPrevent, očkování, vakcíny, očkovací průkaz, očkování na cesty

Web: www.medicoprevent.cz

Další související informace

Informace o chřipce

chřipka, očkování, příčiny, typy, informace, H1N1 – Na stránce si přečtete informace o chřipce, typy chřipek a příčiny vzniku chřipky. Jak vzniká chřipka a nějakou historii o chřipce, největší epidemie. Doporučíme vám kdy a kdo by se měl nechat očkovat proti chřipce.

Domů z dovolené ve zdraví

očkování do zahraničí, očkování proti, očkovací ce – Očkovací centra v ČR nabízejí očkování do zahraničí, poradenství cestovní zahraničí, poradenství cestovní medicíny, očkování pro cestovatele na cesty do tropů, zásilkový prodej extrémních repelentů, moskytiér, dezinfekce.

Průkaz pro budovy PENB

energetický průkaz, energetická budova – Zpracujeme a vystavíme energetický průkaz náročnosti budov (PENB) pro rodinné a bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby. Průkaz slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti.

Načítání trvalo 0.0856 sekund.