+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MEDIMPLANT s.r.o.

Klíčová slova: monitor dechu,apnoe monitor,babysense

E-mail: webmaster@medimplant.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Firma MEDIMPLANT s.r.o. - nabízí prsní implantáty Mentor, kompresní prádlo, injekční výplně Teosyal, vlákna Happy Lift a Aptos, Péče o jizvy Silipos a monitor dechu Babysense II, který je určen do zdravotnických zařízení ale i domácností.

Web: www.medimplant.cz/

Další související informace

NejlevnějšíObchod.cz

nejlevnější,mobilní,telefony,notebook,LCD monitor – NejlevnějšíObchod.cz je více než běžný internetový obchod - je to internetový obchod, který se může opřít o kamenné obchody v Praze i Brně. Jeho cílem je co největší počet spokojených zákazníků, kteří se budou s důvěrou rádi vracet. Umožňuje komfortní a nikým nerušený nákup z domova či z kanceláře. Můžete se také rozhodnout pro nákup přímo v některé z našich kamenných prodejen, kde se Vám bude věnovat vyškolená obsluha, která Vám poradí s výběrem vhodného zboží právě pro Vás. V budoucnu chceme tuto stránku naplnit cennými informacemi o novinkách z oboru, malým slovníkem pojmů, které se v daném oboru objevují a dalšími aktualitami. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.