+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Meditace jako lék života

Klíčová slova: meditace, návod, meditace návod, stres, strach

E-mail: utechacz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Meditace lze provádět na mnoho způsobů a ze spousty důvodů, například pro zklidnění a uvolnění, pro rozproudění energie v těle, dodání odvahy a sebevědomí, rozpuštění strachu, stresu a bolesti, pro vizualizace našich představ a cílů a mnoho dalších.

Web: www.utecha.cz/

Další související informace

Pyramida

pyramida,reiki,detoxikace,relaxace,meditace,léčite – Pyramida net se soustřeďuje na několik oblastí alternativní medicíny, konkrétně na pyramidální terapii, mary staggs detox, reiki, chi-masáž. Dále provádíme výživové regenerační programy na redukce hmotnosti.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

iKlubZdravi.cz

masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace – Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.