+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Meditace jako lék života

Klíčová slova: meditace, návod, meditace návod, stres, strach

E-mail: utechacz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Meditace lze provádět na mnoho způsobů a ze spousty důvodů, například pro zklidnění a uvolnění, pro rozproudění energie v těle, dodání odvahy a sebevědomí, rozpuštění strachu, stresu a bolesti, pro vizualizace našich představ a cílů a mnoho dalších.

Web: www.utecha.cz/

Další související informace

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Léčba deprese a úzkosti

deprese, fobie, úzkost, antidepresiva, strach – Cílem webu je oslovit lidi, kteří trpí úzkostí, depresí, fobiemi a dodat jim novou motivaci a inspiraci ke změně ke svobodnému, kvalitnímu a naplněnému životu. Nabízím pořádání přednášek nebo vypracování článků na téma „Léčba deprese, úzkosti, fobie, strachu“ včetně: námětů na trénink, postupů při práci na sobě, popisu všech fází změny od rozhodnutí začít na sobě pracovat až po fázi vědomého odžívání strachu. Přednášky a články jsou předneseny a vypracovány v českém nebo anglickém jazyce.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.