+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Meditrend

Klíčová slova: e-learning,vzdelávanie,medicína,farmácia, AD test

E-mail: info@farmi-profi.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2014

Popis: Elektronické vzdelávanie v medicíne a farmácii. Na našom e-learningovom portály nájdete: akreditované autodidaktické testy, audiovizuálne prednášky z kongresov a seminárov. To a mnohem viac na www.meditrend.sk.

Web: meditrend.sk

Další související informace

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

PravyČaj.cz - eshop čaje

Čaj, čaje, bylinné čaje, černé čaje, zelené čaje, – PravyČaj.cz - Čaje, bylinné, černé, zelené čaje v pyramidových sáčcích. kvalitní sypané čaje v hedvábných pyramidových sáčcích. Tyto hedvábné sáčky jsou plněny prvotřídními ingrediencemi, listy pravého čaje, celými poupaty a květy, přírodními bylinkami, exotickým kořením a pravými kousky ovoce.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.