+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Meditrend

Klíčová slova: e-learning,vzdelávanie,medicína,farmácia, AD test

E-mail: info@farmi-profi.sk

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2014

Popis: Elektronické vzdelávanie v medicíne a farmácii. Na našom e-learningovom portály nájdete: akreditované autodidaktické testy, audiovizuálne prednášky z kongresov a seminárov. To a mnohem viac na www.meditrend.sk.

Web: meditrend.sk

Další související informace

Příroda uzdravuje

alternativní,medicína,čínská,bylinky,zdraví – Internetový obchod s potravinovými doplňky, alternativní a čínskou medicínou. Pomáhají všude tam, kde je současná medicína bezradná. 100% přírodní produkty vyrobené dle tisíce let starých receptur. Působí účinně a šetrně k vašemu zdraví. DOPRAVA ZDARMA!!!

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.