+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Melanom - rakovina kůže

Klíčová slova: Melanom,rakovina kůže,komplikace,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Jedná se o zhoubný nádor melanocytů, které se převážně nacházejí na kůži, avšak v menším množství jsou přítomny i na sliznicích a oku. Jedinou doposud účinnou léčbou tohoto nebezpečného typu rakoviny je včasné chirurgické odstranění.

Web: melanom.ordinace.biz

Další související informace

zácpa

zácpa,průjem,komplikace,příznaky,léčba – Zácpou definujeme poruchu zažívání, která se projevuje obtížným a méně častým vylučováním. Příčinou jejího vzniku mohou být nevhodné stravovací návyky, nedostatek pohybu, psychika, ale také vážné onemocnění.

Syfilis

syfilis,bakterie,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o chronické infekční onemocnění, výhradně přenášené pohlavním stykem. Jeho průběh se dá rozdělit do tří stádií, jenž jsou charakteristické svými příznaky. Poslední stádium onemocnění bývá příčinou úmrtí či těžké invalidity.

Salmonelóza

salmonelóza,průjem,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se akutní bakteriální onemocnění projevující se zejména průjmem. Ten může být doprovázen horečkou, zvracením a bolestmi hlavy. Nejčastější příčinou je nedostatečně zpracované maso, vejce, případně potraviny tyto suroviny obsahující.

Načítání trvalo 0.2168 sekund.