+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Menopauzální příznaky

Klíčová slova: přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce

E-mail: seo1@bbs.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2013

Popis: Přechod je fyziologické období v životě ženy, který se označuje jako menopauza, kdy dochází k poruchám menstruačního krvácení. Proti potížím spojeným s přechodem se doporučuje užívání doplňků stravy na bázi včelích produktů.

Web: trendyzdravi.cz/prirodni-lecba/pocinajici-menopauzalni-priznaky-pri-jeste-pravidelnem-menstruacnim-cyklu.html

Další související informace

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Vegall, doplňky stravy na

přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce, – Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.

Klimakterium u žen

přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis, – Klimakterické potíže u žen vyvolávají řadu tzv. vegetativních příznaků - návaly horka, nespavost, brnění v nohou. Mohou se také vykytovat i bolest na hrudi, připomínající infarkt myokardu. V druhém sledu pak únik moči, suchost sliznic, pálení v očích, suchost kůže. V klimakteriu dále pak dochází k prudkému poklesu tvorby ženských pohlavních hormonů. Možností prevence je zdravá životospráva, stopové prvky, tělesná aktivita, doplňky stravy např. Sarapis soja.

Načítání trvalo 0.2424 sekund.