+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Menstruace, premenstruační syndrom

Klíčová slova: menstruace,premenstruační syndrom,menopauza

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Menstruace je přirozenou součástí zdravé ženy od puberty do ukončení jejího reprodukčního věku menopauzou. Funkcí menstruačního cyklu je vyprodukovat 1 vajíčko a předpřipravit sliznici dělohy pro případné těhotenství.

Web: menstruace.ordinace.biz

Další související informace

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

e-maser.cz

masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích – Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Načítání trvalo 0.2276 sekund.