+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Menstruace

Klíčová slova: Menstruace

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2011

Popis: Každá žena se s ní potýká měsíc co měsíc. Je to velice nepříjemné období pro všechny ženy a především každý měsíc bojovat s premenstruačním syndromem, který se sebou nese nepříjemné pocity, kterými mnohokrát znepříjemňují svými náladami i život ostatních lidí v jejich okolí.

Web: oddaleni-menstruace.cz

Další související informace

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.2464 sekund.