+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Menštruačný kalendár

Klíčová slova: menštruačný kalendár, menštruácia

E-mail: info@mojkalendarik.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2013

Popis: V tomto menštruačnom a ovulačnom kalendári si môžeš zaznačiť všetky dôležité informácie alebo udaje a mať ich vždy a všade pri sebe, vždy ked ich potrebuješ. Je to naozaj jednoduché, rýchle a prehľadné.

Web: www.mojkalendarik.sk

Další související informace

Cukrovka

Cukrovka a její léčba – Bohužel v dnešní době se počet tohoto onemocnění stále zvyšuje. Při tomto typu onemocnění lidské tělo nedokáže regulovat hladinu glukózy v krvi. Příčin tohoto problému může být víc, ale nejčastěji bývá podmíněná genetikou.

Afty

Afty – Tento typ problému způsobuje bolesti, nejčastěji při konzumování jídla, nebo při pití. V případě ústních aft se jedná o infekci úst způsobené plísní Candida. Tento problém může být také i chronický. Pokud se chcete vyhnou výskytu ústných aft měli by jste podniknout jistá opatření a to zejména dodržovat ústní hygienu.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0550 sekund.