+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mentální anorexie

Klíčová slova: Mentální anorexie, Anorexie

E-mail: marcela.katova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2011

Popis: Mentální anorexie je hrozná nemoc. Na našich stránkách naleznete základní informace o této psychické poruše. Čím je způsobena ? Koho nejčastěji postihuje ? Jak se ji zbavit ? Mentální anorexie by se neměla brát na lehkou váhu, jde o poruchu která mnoho lidí již stála život. A další tisíce lidí stát bude. Jak pomoci člověku trpícímu touto nemoci ? To se dozvíte na našich stránkách.

Web: mentalni-anorexie.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0594 sekund.