+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mentální bulimie

Klíčová slova: bulimie,anorexie.následky,příznaky,historie

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2010

Popis: Bulimie se řadí mezi poruchy příjmu potravy a vyniká stavy záchvatovitého přejídání a následného hubnutí. Dočtěte se základní informace o jejím průběhu, historii či následcích. Tato psychycká choroba může mít i smrtelné následky.

Web: bulimie.ordinace.biz

Další související informace

Křečové žíly

křečové žíly,varixy,příznaky,léčba – Varixy jsou nejčastějším žilním onemocněním, při němž dochází k vychlípení povrchových žil. To se projevuje pocitem těžkých nohou, otoky a především viditelnými modrými městky na dolních končetinách.

Nemoc dna

dna,pakostnice,komplikace,příznaky,léčba – Arthritis urica je metabolické onemocnění, kdy je narušeno odbourávání purinů. To vede k nadměrné produkci kyseliny močové. Její vysoká koncentrace v krvi následně vede až k její krystalizaci a usazování do tkání.

Bolesti zad

bolesti zad,páteř,příčiny,příznaky,léčba – Bolesti zad jsou v současné době velice rozšířeným neduhem, na němž se podílí špatné pracovní návyky, držení těla, ale také některá degenerativní onemocnění. Pro jejich předcházení je nejpodstatnější jejich pravidelné posilování.

Načítání trvalo 0.1020 sekund.