+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Měřiče krevního tlaku

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Měřiče krevního tlaku - tonometry pro domácí i profesionální použití od japonského výrobce A&D. Vynikají svou kvalitou, přesností a dlouhou životností. V naší nabídce naleznete všechny typy osobních měřičů pro domácí i profesionální měření krevního tlaku.

Web: www.merice-krevniho-tlaku.cz

Další související informace

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Liposukce Praha

Liposukce Praha, neinvazní liposukce, kavitace – Liposukce Praha: liposukce a kavitace, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Neinvazní liposukce pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.0840 sekund.