+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Metoda EFT a Reiki

Klíčová slova: EFT, metoda EFT, Reiki

E-mail: metodaeft@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Metoda EFT vás zbaví stresu, bolesti, fóbie, trémy a dalších potíží a otevře vám cestu ke šťastnému životu. Reiki je léčitelská metoda z Japonska. Vyrovnává energii v těle přikládáním rukou.Metodou EFT lze působit i na dálku.

Web: www.metodaeft.cz

Další související informace

Reiki, esoterika, práce s

alternativní léčba, esoterika, reiki, energie – Zajímá vás esoterika? Přemýšlíte, že vám v životě něco chybí? Máte chuť se odpoutat od běžných starostí a seznámit se s technikami alternativní léčby? Pak zavítejte na náš web, kde najdete všechny potřebné informace.

Masáže Primulka

masáže, Hradec Králové, reiki – Chelčického 445 Hradec Králové 500 02 Poblíž vlakového a autobusového nádraží Poskytování klasických, relaxačních, čokoládových masáží. Provádíme taktéž masáže lávovými kameny, anticelulitidové, Dornovu metodu a Reiki.

Kristall - centrum

výklad karet, wicca, konstelace, reiki, magie – terapeuti, lektoři (včetně zahraničních), věštci, semináře, výklady karet, šamanství, reiki, wicca, rodinné konstelace, potravinové doplňky pro zdraví a mnoho dalšího - vše na jednom místě, se zárukou kvality služeb.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.