+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Metoda RUŠ

Klíčová slova: metoda RUŠ, psychické bloky, psychické problémy

E-mail: jitka.kr@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: Ruš je moderní metoda, která rychle a účinně odstraní každý Váš problém. Pomocí metody Ruš vyřešíme každý Váš problém úplně a jednou provždy. Jak pracuje metoda RUŠ? Většina našich problémů a traumat vzniká už v dětství. V době, kdy se cítíme bezmocní a nedokážeme si s obtížnými situacemi poradit, vzniká celá řada negativních programů, které pak musíme celý život žít. Během terapie RUŠ Vás zavedu bez použití hypnózy do dětství, tam, kde nepříjemné pocity vznikly. Jakmile si dovolíte tyto pocity přijmout a pročistit, už Vám dál nebudou ubližovat. Čištění při metodě RUŠ probíhá formou opakování negativních programů do té doby, dokud máte nějaké nepříjemné pocity. Jakmile se blok uvolní, cítíte radost a svobodu.

Web: www.metoda-rus.cz

Další související informace

můjDNAtest otcovství

mujdnatest.cz, mujdnatest.com, paternita, test – můjDNAtest je spolehlivým a cenově dostupným domácím testem otcovství a mateřství. Vzorky DNA jsou zpracovávány naší AABB a ISO17025 akreditovanou laboratoří s mnohaletou zkušeností v oblasti DNA diagnostiky a paternitních testů.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.1976 sekund.