+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Metoda RUŠ

Klíčová slova: metoda RUŠ, psychické bloky, psychické problémy

E-mail: jitka.kr@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: Ruš je moderní metoda, která rychle a účinně odstraní každý Váš problém. Pomocí metody Ruš vyřešíme každý Váš problém úplně a jednou provždy. Jak pracuje metoda RUŠ? Většina našich problémů a traumat vzniká už v dětství. V době, kdy se cítíme bezmocní a nedokážeme si s obtížnými situacemi poradit, vzniká celá řada negativních programů, které pak musíme celý život žít. Během terapie RUŠ Vás zavedu bez použití hypnózy do dětství, tam, kde nepříjemné pocity vznikly. Jakmile si dovolíte tyto pocity přijmout a pročistit, už Vám dál nebudou ubližovat. Čištění při metodě RUŠ probíhá formou opakování negativních programů do té doby, dokud máte nějaké nepříjemné pocity. Jakmile se blok uvolní, cítíte radost a svobodu.

Web: www.metoda-rus.cz

Další související informace

Afty

Afty – Tento typ problému způsobuje bolesti, nejčastěji při konzumování jídla, nebo při pití. V případě ústních aft se jedná o infekci úst způsobené plísní Candida. Tento problém může být také i chronický. Pokud se chcete vyhnou výskytu ústných aft měli by jste podniknout jistá opatření a to zejména dodržovat ústní hygienu.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.2746 sekund.