+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Metody kavitace

Klíčová slova: liposukce, kavitace, zdraví, ultrazvuková kavitace

E-mail: valerwebs.katalogy5@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Kavitace - když potřebujete ošetřit tato místa: stehna, bříško, boky a hýždě. Během procesu budete vnímat slabé pískání - je to dáno ultrazvukem. Celý proces kavitace je bezbolestný a nehorzí vám vedlejší účinky. Výsledek je viditelný hned. Kavitace je ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout hned a chtějí si dokonale vytvarovat postavu. Celý proces kavitace trvá přibližně hodinu. Většinou se kůže zmenší o 2 až 4 cm. Po skončení kavitace můžete normálně pokračovat v denních aktivitách.

Web: liposukce-kavitace.qqqq.cz

Další související informace

Zdravý styl

Zdarma, zdraví, tělo, krása, kosmetika, potraviny. – Z domácích možností, které míváme denně po ruce, můžeme pečovat o zdraví těla i ducha a o jejich Krásu, čili opečujeme vnější vzhled. To nám umožní byliny, potraviny, krémy.. Dostupně, levně, přirozeně - bez chemikálií a konzervačních složek, zdravě. Uděláme mnoho pro sebe a své blízké. Budeme mít radost. Kategorie na webu: Domácí lékárna a Kosmetika.

Institut Galenus

Medicína, zdraví, lékařství – Institut Galenus - Informační server zaměřený na zdraví, nemoci, těhotenství, výživu, nadváhu, diety, biogenetiku a cvičení, který mimo jiné užitečné informace obsahuje také databázi objektů působících ve zdravotnictví.

Bezbolestná liposukce

liposukce, bezbolestná liposukce, kavitace – Jedna z nejmodernějších metod jak odstranit přebytečný tuk se názývá neinvazivní kavitace. Současný uspěchaný životní styl v kombinaci se nezdravým jídelníčkem a nedostatkem pohybu neprospívá celkovému lidskému zdraví, ale zejména tělesné schránce.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.