+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Metody kavitace

Klíčová slova: liposukce, kavitace, zdraví, ultrazvuková kavitace

E-mail: valerwebs.katalogy5@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Kavitace - když potřebujete ošetřit tato místa: stehna, bříško, boky a hýždě. Během procesu budete vnímat slabé pískání - je to dáno ultrazvukem. Celý proces kavitace je bezbolestný a nehorzí vám vedlejší účinky. Výsledek je viditelný hned. Kavitace je ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout hned a chtějí si dokonale vytvarovat postavu. Celý proces kavitace trvá přibližně hodinu. Většinou se kůže zmenší o 2 až 4 cm. Po skončení kavitace můžete normálně pokračovat v denních aktivitách.

Web: liposukce-kavitace.qqqq.cz

Další související informace

Bezbolestná liposukce

liposukce, neinvazivní liposukce, bezbolestná – Bezbolestná liposukce - zhubněte jednoduše bez velké námahy a hlavně efektivně. Naprostý hit v současné době, radikální neinvazivní liposukce, tzv. liposukce 3. generace. Tato revoluční liposukce 3. generace je přáním i splněným snem zároveň, neboť dává naději tam, kde dříve žádná nebyla.

Levná liposukce

liposukce – Do České republiky jsme přinesli zcela novou formu liposukce - bez zásahů do těla, bez bolesti. Garantujeme úbytek 2 - 15 cm v závislosti na místě zákroku! Naše moderní ultrazvukové přístroje umožňují neinvazivní liposukci 3. generace bez nutnosti rekonvalescence. Zákrok trvá zhruba 40 minut - poté je možné pokračovat v běžné činnosti.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.