+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Metody kavitace

Klíčová slova: liposukce, kavitace, zdraví, ultrazvuková kavitace

E-mail: valerwebs.katalogy5@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Kavitace - když potřebujete ošetřit tato místa: stehna, bříško, boky a hýždě. Během procesu budete vnímat slabé pískání - je to dáno ultrazvukem. Celý proces kavitace je bezbolestný a nehorzí vám vedlejší účinky. Výsledek je viditelný hned. Kavitace je ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout hned a chtějí si dokonale vytvarovat postavu. Celý proces kavitace trvá přibližně hodinu. Většinou se kůže zmenší o 2 až 4 cm. Po skončení kavitace můžete normálně pokračovat v denních aktivitách.

Web: liposukce-kavitace.qqqq.cz

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

Koloidní stříbro

koloidni stribro, zdravi, desinfekce – Koloidní stříbro je blahodárný doplněk stravy jehož hlavní shopnosti jsou urychlení regenerace kůže, schopnost desinfikovat a ničit bakterie. Web je ideální pro všechny kteří se chystají žít zdravě a dbají o svou plěť.

Bezbolestná liposukce

liposukce, bezbolestná liposukce, kavitace – Jedna z nejmodernějších metod jak odstranit přebytečný tuk se názývá neinvazivní kavitace. Současný uspěchaný životní styl v kombinaci se nezdravým jídelníčkem a nedostatkem pohybu neprospívá celkovému lidskému zdraví, ale zejména tělesné schránce.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.