+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mgr. Johana Kroupová - homeopat

Klíčová slova: Homeopatie, homeopatická poradna, homeopat, homeop

E-mail: johanakroupova@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Akreditovaný homeopat nabízí klasickou homeopatickou léčbu. Homeopatická léčba probíhá nejprve formou rozhovoru, kdy klient vylíčí své potíže. Během rozhovoru se homeopat snaží zachytit všechny souvislosti mezi nemocí a stylem života klienta a nalézt tak vhodný homeopatický lék na jeho problém. Homeopatie, homeopatická poradna, homeopat, homeopatika.

Web: www.homeopatie-homeopat.cz

Další související informace

Homeopatie Stuchlík

Homeopatie, zdraví – Klasická homeopatie je schopná efektivně pomoci od různých potíží, které jsou obtížně řešitelné standartními lékařskými metodami, ale dokáže i fungovat paralelně s klasickou léčbou. V homeopatické praxi se mi daří lépe naplňovat představy o celostním přístupu k pacientovi než co nabízí medicína. V tomto duchu se snažím vést nemocné ke zdraví a především k uvědomělejšímu prožívání vlastního života.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0629 sekund.