+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mgr. Marie Plevová

Klíčová slova: psychologická poradna Brno

E-mail: m.plevova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Psychologická poradna Brno. Mgr. Marie Plevová nabízí poradenství a psychoterapii pro děti, dospělé i páry. Pomoc při výchově a vzdělávání dětí. Terapie probíhá v příjemném prostředí poradny v klidné části města Brna.

Web: www.psychologicka-poradna-brno.eu

Další související informace

inELEKTRO.cz

audio video panasonic elektronika levne brno – Kvalitní značková elektronika. Panasonic a další značky budeme přidávat. Stále však budeme dbát na kvalitu nabízeného zboží. Jde nám hlavně o vaši spokojenost. To dokazujeme rychlostí zpracování objednávek a následného doručení zboží.

Pohřební služby

pohřební služby, pohřební služba, pohřeb poradna – Potřebujete-li pomoci při zařizování pohřbu a s ním spojené náležitosti, jsou tu pro vás Pohřební služby. Nabízíme služby po celé České republice. Garantujeme kvalitně odvedenou práci za rozumné ceny.

Psychoterapie

Psycholog, psychoterapie, psychologická poradna – Psychoterapie Ústí nad Labem, psycholog Mgr. Jan Pavlišta. Psychoterapeutické poradenství. -Individuální psychoterapeutické poradenství -Párové psychoterapeutické poradenství -Rodinné psychoterapeutické poradenství -Hypnóza -Krizová intervence

Načítání trvalo 0.0722 sekund.