+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mgr. Marie Plevová

Klíčová slova: psychologická poradna Brno

E-mail: m.plevova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Psychologická poradna Brno. Mgr. Marie Plevová nabízí poradenství a psychoterapii pro děti, dospělé i páry. Pomoc při výchově a vzdělávání dětí. Terapie probíhá v příjemném prostředí poradny v klidné části města Brna.

Web: www.psychologicka-poradna-brno.eu

Další související informace

Poradna pro duševní zdraví, psychoterapie

psychoterapie, psychologická poradna – Psychoterapeutka Mgr. Zuzana Těšínská poskytuje konzultace a poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Zaměření na duševní zdraví, psychosomatiku, partnerské a rodinné vztahy, speciální a předškolní pedagogiku, orientace na řešení.

inELEKTRO.cz

audio video panasonic elektronika levne brno – Kvalitní značková elektronika. Panasonic a další značky budeme přidávat. Stále však budeme dbát na kvalitu nabízeného zboží. Jde nám hlavně o vaši spokojenost. To dokazujeme rychlostí zpracování objednávek a následného doručení zboží.

Práce Brno

Práce Brno – Práce Brno . Nabídka práce v Brně. Volná pracovní místa práce Brno, to je portál Prace-Brno . eu Pro práci (Brno) hledáme schopné manažery i obchodníky. Práce Brno . Nabídka práce v Brně. Volná pracovní místa práce Brno, to je portál Prace-Brno . eu Pro práci (Brno) hledáme schopné manažery i obchodníky.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.