+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Michaela masáže

Klíčová slova: masáže Čáslav, masáže Kutná Hora

E-mail: misa@michaela-masaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2011

Popis: Relaxační, rekondiční a sportovní masáže. Hot stones - masáž lávovými kameny. Havajská masáž Lomi Lomi. Liftingová masáž obličeje. Dokonalý relax pro Vaše tělo a mysl. Příjemné prostředí a individuální přístup. Masíruji pondělí až pátek dle objednávek. Víkendy dle dohody Ráda se Vám přizpůsobím a určitě vybereme čas, který Vám bude vyhovovat Anticelulitidová masáž nohou. Indická masáž hlavy.

Web: www.michaela-masaze.cz

Další související informace

Masáže Alena Kliková

masáže, masáže Praha, masážní salon – Poskytujeme kvalitní masáže v centru Prahy za vynikající ceny. Masážní salon se specializuje na relaxační a povzbuzující masáže a kosmetické služby. Prodáváme poukazy na masáže vhodné jako dárky pro ženy i muže.

Centrum masáže Praha

masáž, masáže, masáže Praha 5, masáže Praha, – Lakshmi je relaxační centrum masáže v Praze 5 Košířích. Nabízíme širokou škálu masáží: klasické masáže, sportovní masáže, baňkování, detoxikační masáže medem, lymfatické masáže, reflexní masáže, dornova metoda a breussova masáž, aromamasáže, thajské masáže, indické masáže hlavy aj. Relaxace pro tělo i ducha.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.