+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Michaela masáže

Klíčová slova: masáže Čáslav, masáže Kutná Hora

E-mail: misa@michaela-masaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2011

Popis: Relaxační, rekondiční a sportovní masáže. Hot stones - masáž lávovými kameny. Havajská masáž Lomi Lomi. Liftingová masáž obličeje. Dokonalý relax pro Vaše tělo a mysl. Příjemné prostředí a individuální přístup. Masíruji pondělí až pátek dle objednávek. Víkendy dle dohody Ráda se Vám přizpůsobím a určitě vybereme čas, který Vám bude vyhovovat Anticelulitidová masáž nohou. Indická masáž hlavy.

Web: www.michaela-masaze.cz

Další související informace

Thajské masáže

thajské masáže, masáže, masáže ostrava – Thajská masáž je mnohem důkladnější než běžná masáž. Masérka masíruje celé tělo kustku po kustce, sval po svalu. Minimální doporučené trvání masáže je 90 min. Thajská masáž je komplexní proces regenerace Vašeho těla.

Masáže Alena Kliková

masáže, masáže Praha, masážní salon – Poskytujeme kvalitní masáže v centru Prahy za vynikající ceny. Masážní salon se specializuje na relaxační a povzbuzující masáže a kosmetické služby. Prodáváme poukazy na masáže vhodné jako dárky pro ženy i muže.

Masáže v Brně

Masáže v Brně, masáže, aromaterapie, masáž Brno – Uvolňující masáže v Brně. Aromaterapie jako uvolnění od každodenního shonu. Najděte čas zastavit se a dostat se do harmonie duše i těla. Váš odborný aromaterapeut Barbara Oklešťková vás ráda přivítá ve studiu Samet v Brně na ulici Pekařská 12. Chcete uvolňující masáž v Brně? Zkuste aromaterapii. www.aromaterapie.info

Načítání trvalo 0.0655 sekund.